פסטיבל האישה: בעיר זרה – מופע מוזיקלי עם לאורה ריבלין

לאורה ריבלין חוזרת במופע מוסיקה חדש, בו היא ממשיכה את שיתוף הפעולה עם נורית זרחי, בנה המלחין שאול בסר ועם ימי ויסלר (הבילויים) – שהניב את המופע והאלבום 'אישה נוסעת'. המופע כולל שירים פרי עטה לצד גרסאות כיסוי מפתיעות ללהיטים מוכרים.
הטקסטים של לאורה – בעריכה עם נורית זרחי – מתעדים ציתותים, רגעי התבוננות בתמונות חיים קצרות, פשוטות לכאורה – של זרים ברחוב, בים או בבית הקפה – תמונות שמאחורי חזותן התמימה מהדהדות חרדות, מתחים ואירועים הרי גורל שנשארים רק מרומזים ברקע: שיר הנושא 'בעיר זרה' מתאר מפגש מעורר תקווה ונטול סיכוי עם ילדה זנוחה ברובע נידח, אי שם באיזור הדמדומים של התודעה. 'איש עם הגב לים' מציג גבר שמשוטט אבוד על שפת הים ומחפש איפה אשתו, שכבר שוחה, הניחה את החפצים שלהם. 'קודם כל, בוא לפאב' הוא הצצה בזוג זרים בפאב בדאבלין, שאולי, ואולי לא, הגיעו לשם אחרי בשורה קשה.. וגרסאות כיסוי לשירים מוכרים: 'הלילה' של 'הכל עובר חביבי', לצד קלאסיקות כמו 'אהבה אסורה' של זהבה בן ו'איך לפעמים אני' של מאיר אריאל, בפרשנות חדשה, המשתלבים בעולם המסתורי והמכושף של הערב.

מילים ושירה: לאורה ריבלין
עריכה: נורית זרחי וימי ויסלר
לחנים, עיבודים וקלידים: שאול בסר
ניהול אמנותי וגיטרה חשמלית: ימי ויסלר
תופים: גדי פטר
הפקה: אורנה גרץ

אורך המופע: 70 דק'
המופע בעברית
צילום: דריה שיזף

"מופע קרוב ובועט, שנון ומנוקד בהומור וברגעי חסד קטנים"
מרב יודילוביץ', 'הבמה'

"מומלץ ביותר! הזמינו כרטיסים עכשיו!"
דורון אורסיאנו ויטנר

לאורה ריבלין חוזרת במופע מוסיקה חדש, בו היא ממשיכה את שיתוף הפעולה עם נורית זרחי, בנה המלחין שאול בסר ועם ימי ויסלר (הבילויים) – שהניב את המופע והאלבום 'אישה נוסעת'.

"מרהיב! האישי והפוליטי, החיים והחלומות שלבשו מנגינה.. ערב חד פעמי. פנינה שחורה..לחנים מצוינים – שאול בסר והרכב נגנים – חגיגה.
כזה עוד לא היה" ~ מרב יודילוביץ' ynet

"הופעה מקסימה.. טקסטים – שירה צרופה.
מוסיקה, עיבודים – יצירת מופת בפני עצמה" ~ אגי משעול

"קברט משודרג.. הומור דק ומקברי" ~ עמוס אורן "הבמה"

"נפלא! ריבלין מתגלה כזמרת עם קול ייחודי רב עוצמה..
טקסטים אישיים, חדים ומרגשים" ~ יונתן גת רדיו 103fm